NAFPLIO HER MİSİNİZ İÇİN tr

Kısa geziler için mükemmel bir yer!

Yayalaştırılmış sokakları ve muhteşem plajı ile pitoresk Nafplio her şeyi sunar: Romantik için rahat yürüyüşler, en atletik aktiviteler, çok sayıda müze ve tarih severler için tarihi eserler ve özellikle bu yıl Sinema Film Festivali!

Kısa yolculuktan dolayı öğle yemeğinde Nafplion'a gitme olasılığınız yüksektir ve ilk andan itibaren gününüzün avantajlarından yararlanabilirsiniz. Şehirde yürüyüşe çıkın, dar sokaklara göz atın ve kahve içmek için Anayasa Meydanı'na gidin. Bu heybetli Venedik binasında bulunan Arkeoloji Müzesi'ne görülmeye değer kare ve çocuklar için özel aktiviteler gerçekleştirir. Öğleden sonra yürüyüş için şehir plajını seçin ve karakteristik deniz kalesi olan Bourtzi'ye bakan banklarda dinlenin.

Nafplio'da doğrudan Belediye Binası veya Kolokotroni Parkı'nın dışındaki kiosktan yararlanabileceğiniz belediye bisikletleri ile bisiklete binebilirsiniz. Ayrıca tırmanma, kayak, binicilik ve organize yürüyüş için gruplar ve özel eğitmenler bulacaksınız. Akşam ve gece eğlencesi için seçenekler sayısızdır.

Nafplion'da, ünlü 999 basamaktan Palamidi'ye tırmanış. Rota yorucu fakat yukardaki görünüm sizi ödüllendirir. Alternatif olarak, araba ile gitme olasılığı vardır. Sanat dostları için, Ulusal Galeri'nin eki - Alexandros Soutzos Müzesi şehrin merkezinde. Ayrıca 1821'den İkinci Dünya Savaşı'na kadar olan nesneleri içeren Savaş Müzesi'ni ziyaret edin. Özellikle orijinal Peloponnesian Folklor Vakfı "Vasilios Papantoniou" benzersiz sergiler yanı sıra Nane Müzesi ile. Araba ile geliyorsanız, Nafplio'dan sadece 10 dakika uzaklıktaki ve UNESCO tarafından korunan UNESCO Dünya Mirası Alanı olan Tirintha arkeolojik sit alanını ziyaret edin.

Böylesine güzel bir şehirde pek çok seçenekle, üç gün unutulmaz olacak. Tüm aile için çift için şirket için favori yer. Kim olursa olsun, hepiniz harika olacaksınız!

Lütfen bekleyiniz. Arama birkaç saniye sürecek.