Fournoi Korseo tr

Bu küçük ada ve adacıklar Ege özgünlük gizli bir hazine olduğunu. Bu kalite gerçekliğini, basitlik ve sükunet aramak insanlar arasında onları popüler hale getirir. Ve yine de, onların popülerlik tüm karakterde etkilemez: Onlar romantik ve huzurlu bir hedef olmaya devam etmektedir. Bir yaşam deneyimi ve modern insan için kayıp bir doğa ile gerçek rekreasyon bir yer.

Fournoi Korseon, ya da sadece Fournoi, Samos, Ikaria ve Patmos arasında yaklaşık 20 küçük adalar, bir kompleks, bir küçücük adalar. Sadece ikisi, daha büyük olanlar, yerleşim vardır. Onların küçük bir alanda aksine, onların lacelike kıyı 120'den fazla Km inanılmaz uzunluğa sahiptir. Daha geniş veya derin koyları içine koy ve küçük koylar sonsuz bir süreklilik. Bunlardan daha fazla sayıda başkaları olsa yürüyerek, sadece tekneyle erişilebilir. Pırıl pırıl doğal güzellikleri özgürlüğünü aramak büyük şehirlerde, uzak plajları, mühürler, yunuslar ve Kaçakları ev sahipliği yapmaktadır.

Kompleksin merkezinde adanın ana yerleşim ve liman yatıyor; Fournoi Hora. Bu balıkçı krallığının başkenti. Buradan bir yol ve yollar uzun ağı aracılığıyla, bir bisiklet ile veya yürüyerek merkezi ve ana ada üzerinde, araba ile keşfedebilirsiniz. Bu sefer küçük balıkçı yerleşim tenha plajlar ve doğal manzara biri sürücü olacaktır.

Burada küçük bir Güzeller hayatında geleneksel ve zengin yaşam, kendi kendine yeterli insanlarla tanışacaksınız. Taze balık, mükemmel et ve peynir, ince zeytinyağı ve en yüksek kalitede bal: İşte bir süper yerel ürünlere dayalı mükemmel yemekler, keyfine varacaksınız.

İşte tatil gerçekten tedavi olduğunu. Insan doğasının temel bir dönüş.

Lütfen bekleyiniz. Arama birkaç saniye sürecek.