Chloe Hotel

   Kastoria, Kesriye (Kastoria)

Kastoria: Chloe Hotel Kastoria: Chloe Hotel Kastoria: Chloe Hotel Kastoria: Chloe Hotel Kastoria: Chloe Hotel Kastoria: Chloe Hotel Kastoria: Chloe Hotel Kastoria: Chloe Hotel Kastoria: Chloe Hotel Kastoria: Chloe Hotel Kastoria: Chloe Hotel Kastoria: Chloe Hotel Kastoria: Chloe Hotel Kastoria: Chloe Hotel Kastoria: Chloe Hotel Kastoria: Chloe Hotel Kastoria: Chloe Hotel Kastoria: Chloe Hotel Kastoria: Chloe Hotel Kastoria: Chloe Hotel Kastoria: Chloe Hotel Kastoria: Chloe Hotel Kastoria: Chloe Hotel Kastoria: Chloe Hotel Kastoria: Chloe Hotel Kastoria: Chloe Hotel Kastoria: Chloe Hotel Kastoria: Chloe Hotel Kastoria: Chloe Hotel Kastoria: Chloe Hotel Kastoria: Chloe Hotel Kastoria: Chloe Hotel Kastoria: Chloe Hotel Kastoria: Chloe Hotel Kastoria: Chloe Hotel Kastoria: Chloe Hotel Kastoria: Chloe Hotel Kastoria: Chloe Hotel Kastoria: Chloe Hotel Kastoria: Chloe Hotel
Satelite Map
Bu şirkete ait görüntü bulunamadı

Haritaya bak
Satelite Map
Chloe Hotel, göle ve ihtişamlı dağ Vitsi'ye bakan son ayrıntıya dikkat eden Kastoria şehrinde yeni yapılmış bir lüks konaklama birimi. Bölgenin doğal güzellikleri sizi şaşırtacak, büyü ise Chloe Hotel'de devam edecek. Kusursuz estetiğin kozmopolit ortamı klasik ve minimal arasındaki dengeyi mükemmel bir şekilde dengeler. Estetik özgünlüğü ve mükemmel çağdaş karakteriyle ferah oda ve süitler, onlara yüksek teknoloji çözümleri ile birlikte mükemmel bir konfor sunmaktadır. Klasik incelik ve sıcak toprak renkleri, rahatlatıcı kafe-bardan aydınlık yemek odasına asil bir esintiyle şıklık ve ihtiyatlı lüks bir ambiyansa sahiptir. Chloe'de kahvaltı, ev yapımı reçeller, el yapımı tatlılar ve her gün otel mutfağında yapılan geleneksel turtalar gibi otantik geleneksel lezzetleri içeren Amerikan büfesindeki sonsuz lezzetlerle benzersiz bir deneyimdir ... taze! 4 yıldızlı otel servisi ve servis seviyesi ile Chloe Hotel'in geçerli sürücülerin tümü, Yunanistan'daki en iyi tatil seçeneklerinden biri olarak önerilir tesadüf değildir.
Odadaki Adı ve/veya Unvanı:
Chloe Hotel
İletişim Sorumlusu:
A. PAPANAOUM XENODOCHEIAKES - TOURISTIKES KAI EMPORIKES EPICHEIRISEIS A.E.
Adres:
Antheon & Giasemion
P.K.:
52100
Şehir:
Kastoria
Telefon:
Fax:
2467021308
URL:
Kastoria: Chloe Hotel

Genel Bilgiler

Giriş Yap - Çıkış Yap: 14:00 - 12:00
Rezervasyon Politikası: 2 yaşın altındaki çocuklar mevcut yatak takımı veya taşınabilir karyola kullanılıyorsa ücretsiz konaklayabilirler. Odada ilave yatak kapasitesi bulunmamaktadır. Bir odadaki bebek karyolası kapasitesi 1 'dir.

  • Bu konaklama yeri hakkında değerlendiren bulunamadı.
    Ilk yorum yazanlar siz olun!

   

İle ilgili diğer işletmeleri görün Chloe Hotel

Lütfen bekleyiniz. Arama birkaç saniye sürecek.