Katılmak

Rathimata villas

   Stoupa

Company's Photo
Satelite Map
Bu şirkete ait görüntü bulunamadı

Haritaya bak
Satelite Map
Messinian Mani, anakara Yunanistan'ın Güney Peloponnese bölgesinde şaşırtıcı derecede güzel bir alandır. Büyüleyici ve renkli geçmişi ve etkileyici benzersiz bir mimarisi vardır. İdeal bir iklime, ağır sanayinin ve büyük şehirlerin yokluğundan faydalanan alan, çok temiz bir çevre, şahane manzara ve berrak bir deniz taşıyor.
Rathimata Villas, bu arazinin sunduğu eşsiz niteliklerin ve güzelliklerin keyfini çıkarmanız için ideal bir yer olmasını umut ediyor sizi.

Üç bağımsız ve tam donanımlı villamız misafirlerimize rahat bir tatil sunmayı amaçlayan, geleneksel mimariye göre Mani manzara karşısında inşa edilmiştir.

Manzara ile bol miktarda karışan taş bult villa, muhteşem Stoupa ve Kalogria plajlarından 2.5 km uzaklıktaki kısa metro istasyonu olan Messinian koyuna ve Taygetos'a komuta eden Stupa köyünün üzerinde amfitiyatro olarak yatıyordu.

Sakin ve huzurlu bir manzara eşliğinde, engebeli deniz manzarası, unutulmaz gün batımı ve bozulmamış doğanın keyfini çıkarabilirsiniz. "Rathimata Villas" sizi evinizde hissetmenizi sağlayacak, gizlilik ve huzurlu konaklamanız için gereken her şeyi sağlayacak
Odadaki Adı ve/veya Unvanı:
Rathimata villas
İletişim Sorumlusu:
Barlas Theodoros
Adres:
Stoupa-Neochori 1
P.K.:
24024
Şehir:
Stoupa
Telefon:
Cep Telefonu:
+306977774341
Fax:
+300
URL:
Stoupa: Rathimata villas

Genel Bilgiler


  • Bu konaklama yeri hakkında değerlendiren bulunamadı.
    Ilk yorum yazanlar siz olun!

   

Lütfen bekleyiniz. Arama birkaç saniye sürecek.