Katılmak

Casteli Hotel

   Agios Sostis

Agios Sostis: Casteli HotelAgios Sostis: Casteli HotelAgios Sostis: Casteli Hotel
Satelite Map
Bu şirkete ait görüntü bulunamadı

Haritaya bak
Satelite Map
Sıcak bir karşılama tüm konuklarımıza karşılıyor ve aynı duygu konaklamanız boyunca size eşlik eder. Biz tatilinizi unutulmaz hale tüm misafirlerimize sunuyoruz eşsiz konukseverliği ve mutlu Castelli "takım".

Otelimizin kuruluşundan bu yana, doğal çevre üzerinde yer önem saygı her mod parametresi, yerel toplum ve halkımızın - biz takip ediyor politika sürekli ve sürdürülebilir kalkınmaya bizim belirgin yönünü yansıtmaktadır.

toplam çaba ve eş zamanlı içten gerçek misafirperverliği bağlılık ve çevreyi korumak, bize büyük değer veren büyük ödül ve özel ayrımlar ile, bizim saygı ortakları, değerli müşterilerimiz ve çalışanlarımız tarafından kabul edilmiştir.

her zaman ilk mesele olarak misafirlerimizin konforunu olan tüm odaların oda donanımları, temizlik epimelestati ve yapılandırmayı: mutlu kaldıkları Önceliğimiz, misafir, otantik misafirperverliği yaşamak.

ziyaretçilerin yaklaşık% 60: Castelli hakim standları gerçekten samimi bir atmosfer, ve bugün gibi otelin kesinlikle en başarılı, sürekli bizi ödüllendirmek kendi müşterileri, her zaman onların tatil için Castelli dönen vardır.
Bize gelince, biz her zaman isteklerinizi karşılamak, ve eşsiz geleneksel misafirperverliği ile tercihini ve Castelli Hotel Exclusive Kulübüne vermeye çalışın.

Castelli aileler ve çiftler için ideal bir tatil yeridir.

Her konuk iyi bir arkadaş evinde hissetmeleri tüm tesislerimiz misafirlerimizin özel kullanımı için mevcuttur!
Otelimizin Otelde bulunan kullanışlı resepsiyon, internet köşesi, ücretsiz wifi, uydu TV ve klimalı salon ve müşteri park yeri bulabilirsiniz.
ayrı çocuk havuzu ve jakuzi, ücretsiz şezlong ve şemsiyelerle gündüzleri lezzetli önerilerde bulunur snack bar, yeşil bir vahada, kaygısız bir ortamda bizim güneşli havuzunda rahatlayın. Barda bir dinlenme alacak özenli kahvaltı ünlü artık ev yapımı kek (kendi üretiminin organik maddeler) oynadığı büfe servis zevk ve havuza bakan bizim sessiz teras gevşeyin olacak

2005-7 yılında tat ve tüm modern konfora sahip 2011 exoplizomeno ile yenilenmiş 1992 yılında inşa Castelli Hotel, engelli kişiler tarafından erişilebilir ve her şeyde ayrıntı onun kişisel dokunuş ve bakım için öne çıkmaktadır.
Şirket olarak ve bir ekip olarak biz çevreye saygılı ve onu korumak için bilinçli olarak çaba gösteriyoruz.
Odadaki Adı ve/veya Unvanı:
Casteli Hotel
İletişim Sorumlusu:
Casteli Hotel
Adres:
Agios Sostis
P.K.:
Şehir:
Agios Sostis
Telefon:
Fax:
+302695052368
Agios Sostis: Casteli Hotel

Genel Bilgiler

Otel Özellikleri

 • Salon - Salon
 • Kahvaltı

Oda Özellikleri

 • Saç kurutma makinesi
 • Kasa
 • Telefon
 • refrigarator
 • Klima
 • Wifi internet erişimi

 • Bu konaklama yeri hakkında değerlendiren bulunamadı.
  Ilk yorum yazanlar siz olun!

   

İle ilgili diğer işletmeleri görün Casteli Hotel

Lütfen bekleyiniz. Arama birkaç saniye sürecek.