Plakias Villas Thymari & Anemos

   Lefkogia of Agios Vasileios

Lefkogia of Agios Vasileios: Plakias Villas Thymari & AnemosLefkogia of Agios Vasileios: Plakias Villas Thymari & AnemosLefkogia of Agios Vasileios: Plakias Villas Thymari & AnemosLefkogia of Agios Vasileios: Plakias Villas Thymari & AnemosLefkogia of Agios Vasileios: Plakias Villas Thymari & AnemosLefkogia of Agios Vasileios: Plakias Villas Thymari & AnemosLefkogia of Agios Vasileios: Plakias Villas Thymari & AnemosLefkogia of Agios Vasileios: Plakias Villas Thymari & AnemosLefkogia of Agios Vasileios: Plakias Villas Thymari & AnemosLefkogia of Agios Vasileios: Plakias Villas Thymari & AnemosLefkogia of Agios Vasileios: Plakias Villas Thymari & AnemosLefkogia of Agios Vasileios: Plakias Villas Thymari & AnemosLefkogia of Agios Vasileios: Plakias Villas Thymari & AnemosLefkogia of Agios Vasileios: Plakias Villas Thymari & AnemosLefkogia of Agios Vasileios: Plakias Villas Thymari & AnemosLefkogia of Agios Vasileios: Plakias Villas Thymari & AnemosLefkogia of Agios Vasileios: Plakias Villas Thymari & AnemosLefkogia of Agios Vasileios: Plakias Villas Thymari & AnemosLefkogia of Agios Vasileios: Plakias Villas Thymari & AnemosLefkogia of Agios Vasileios: Plakias Villas Thymari & Anemos
Satelite Map
Bu şirkete ait görüntü bulunamadı

Güney Girit'in kalbinde yer alan Plakias Villas Thymari & Anemos, dinlendirici tatiller için idealdir ve aktiviteler için harika fırsatlar sunmaktadır. En fazla 6 yetişkin konaklayabilen 4 yatak odalı Villa Thymari, 6 yetişkin konaklayan 3 yatak odalı villa ve Villa Anemos arasında seçim yapabilirsiniz.

Aynı 5 dönüm çiftlikte inşa edilmiş, ancak birbirinden tamamen bağımsız, her biri özel havuzlu ve ayrı çocuk bölümlü villalar, mobilyalı balkonları ve teraslarından denize ve dağa bakan yemyeşil bahçelerin ortasında yer almaktadır. Her iki villa da iki seviyeye ayrılmıştır, 2 banyo, tam donanımlı mutfak ve yemek alanı, her odada klima, şömine, barbekü, uydu TV ve ücretsiz Wi-Fi mevcuttur.
Villalar Lefkogeia köyünün yakınında bulunmaktadır. Plakias sahil beldesi 5 km uzaklıktadır. Rethymnon ise 35 km uzaklıktadır. Ammoudi, 2 km'de Schinaria, Damnoni, Plakias, Souda ve Preveli gibi çeşitli güzel plajlara en yakın olanıdır. Lefkogeia köyünde bir mini market ve tavernalar ile Plakias'ta çeşitli dükkanlar, barlar ve restoranlar bulunmaktadır. Alan, yüzme, dalış, yürüyüş, ata binme, gezi ve güney Girit'in çeşitli doğasını keşfetme gibi aktiviteler için sayısız fırsatlar sunmaktadır.

Odadaki Adı ve/veya Unvanı:
Plakias Villas Thymari & Anemos, Renting Apartments
İletişim Sorumlusu:
Theo Tsiatsikas
Adres:
Without address
P.K.:
74060
Şehir:
Lefkogia of Agios Vasileios
Telefon:
Cep Telefonu:
+306937342722
URL:
MH.TE:
1041K123K2678001
Lefkogia of Agios Vasileios: Plakias Villas Thymari & Anemos

Genel Bilgiler


  • Bu konaklama yeri hakkında değerlendiren bulunamadı.
    Ilk yorum yazanlar siz olun!

   

Yakınındaki diğer işyerlerini gör Plakias Villas Thymari & Anemos

Lütfen bekleyiniz. Arama birkaç saniye sürecek.