Katılmak

MIRSINI PANSION

   THIRA

THIRA: MIRSINI PANSIONTHIRA: MIRSINI PANSIONTHIRA: MIRSINI PANSIONTHIRA: MIRSINI PANSIONTHIRA: MIRSINI PANSIONTHIRA: MIRSINI PANSIONTHIRA: MIRSINI PANSIONTHIRA: MIRSINI PANSIONTHIRA: MIRSINI PANSIONTHIRA: MIRSINI PANSIONTHIRA: MIRSINI PANSIONTHIRA: MIRSINI PANSIONTHIRA: MIRSINI PANSIONTHIRA: MIRSINI PANSIONTHIRA: MIRSINI PANSIONTHIRA: MIRSINI PANSIONTHIRA: MIRSINI PANSIONTHIRA: MIRSINI PANSIONTHIRA: MIRSINI PANSIONTHIRA: MIRSINI PANSIONTHIRA: MIRSINI PANSIONTHIRA: MIRSINI PANSIONTHIRA: MIRSINI PANSIONTHIRA: MIRSINI PANSIONTHIRA: MIRSINI PANSIONTHIRA: MIRSINI PANSION
Satelite Map
Bu şirkete ait görüntü bulunamadı

Haritaya bak
Satelite Map
"Mirsini", bitki "mersin" için kullanılan eski Yunanca kelimedir. Mitlere göre, Tanrıça Venüs denize çıktığında çıplak vücudunu bir mersin çalıının arkasında örttü. Böylece, mersin saflık, koruma, sevgi, güzellik sembolü haline geldi ve daha sonra aynı tanrıçanın tapınağında tütsü olarak kullanıldı.

Mirsini Pansion, Girit'teki ev köyümüz "Mirsini" nin adını taşıyor. 2000 yılında inşa edilmiş ve 2011 yılında yenilenen bu yıllar boyunca bir aile şirketi olarak yönetiliyor. Pansion'ın dışında araç veya bisiklet / atv için ücretsiz park yerleri bulacaksınız. Bütün kompleks, dizüstü bilgisayarınız / dizüstü bilgisayarınız / ipad için bir WiFi internet bağlantısı ile kaplıdır.
Pansiyonumuz adanın tam merkezinde, adanın başkenti olan Fira'ya (yürüyerek 5 dakika, yürüyerek 20 dakika) 1,5 km uzaktaki Karterados köyünde bulunmaktadır. ("Bizim Pozisyonumuza göz atın"). En yakın plaj olan Monolithos, 2,5 km uzaklıktadır. Size samimi hizmetler sunmayı ve tatillerinizi bir gülümsemeyle hatırlamaya değer kılmayı umut ederek sizi görmek için sabırsızlanıyoruz.
Odadaki Adı ve/veya Unvanı:
MIRSINI PANSION, STAUROS KAI MARIA ROUSSOU - KOINONIA ASTIKOU DIKAIOU
İletişim Sorumlusu:
STAUROS KAI MARIA ROUSSOU - KOINONIA ASTIKOU DIKAIOU
Adres:
KARTERADOS THIRAS
P.K.:
84700
Şehir:
THIRA
Telefon:
Cep Telefonu:
+306934903260
Fax:
+302286025639
URL:
THIRA: MIRSINI PANSION

Top Amenities

Otel Özellikleri

 • Yalnızca müşteri kullanımı için özel park yeri
 • Binanın yakınında ücretsiz otopark
 • Limana ve havalimanına / limandan müşteri transferi
 • İngilizce konuşan Resepsiyon
 • Yıl boyunca 12 ayda bir açıktır.

Oda Özellikleri

 • Buzdolabı
 • Klima
 • televizyon
 • Balkon veya veranda

 • Bu konaklama yeri hakkında değerlendiren bulunamadı.
  Ilk yorum yazanlar siz olun!

   

İle ilgili diğer işletmeleri görün MIRSINI PANSION

Lütfen bekleyiniz. Arama birkaç saniye sürecek.