MY KIMOLOS MY PARADISE

   KIMOLOS

KIMOLOS: MY KIMOLOS MY PARADISE KIMOLOS: MY KIMOLOS MY PARADISE KIMOLOS: MY KIMOLOS MY PARADISE KIMOLOS: MY KIMOLOS MY PARADISE KIMOLOS: MY KIMOLOS MY PARADISE KIMOLOS: MY KIMOLOS MY PARADISE KIMOLOS: MY KIMOLOS MY PARADISE KIMOLOS: MY KIMOLOS MY PARADISE KIMOLOS: MY KIMOLOS MY PARADISE KIMOLOS: MY KIMOLOS MY PARADISE KIMOLOS: MY KIMOLOS MY PARADISE KIMOLOS: MY KIMOLOS MY PARADISE KIMOLOS: MY KIMOLOS MY PARADISE KIMOLOS: MY KIMOLOS MY PARADISE KIMOLOS: MY KIMOLOS MY PARADISE KIMOLOS: MY KIMOLOS MY PARADISE KIMOLOS: MY KIMOLOS MY PARADISE KIMOLOS: MY KIMOLOS MY PARADISE KIMOLOS: MY KIMOLOS MY PARADISE KIMOLOS: MY KIMOLOS MY PARADISE KIMOLOS: MY KIMOLOS MY PARADISE KIMOLOS: MY KIMOLOS MY PARADISE KIMOLOS: MY KIMOLOS MY PARADISE KIMOLOS: MY KIMOLOS MY PARADISE KIMOLOS: MY KIMOLOS MY PARADISE KIMOLOS: MY KIMOLOS MY PARADISE KIMOLOS: MY KIMOLOS MY PARADISE
Satelite Map
Bu şirkete ait görüntü bulunamadı

Haritaya bak
Satelite Map

Odalar, Chorio köyünün başındaki "Panagia Odigitria" alanındadır ve Psathi limanına sadece 350 metre uzaklıktadır. İki katlı binanın birinci katında, geleneksel beyaz ile Ege mavisi renklerini birleştiren yapılar.

Alan, Ege'nin geniş mavisine bakan, bina balkonundan başlayıp ufukta ve küçük adalarda Polyegos ve Agios Efstratios'la yüzleşen inanılmaz bir panoramik manzara ile çok sessiz. Yaz döneminde Creta sahilleri de dahil olmak üzere Paros, Naxos, Ios ve geleneksel renkleri bulunan Chorio adalarına varılıyor.

Odalar geniş ve tam bir banyo, buzdolabı, klima, televizyon, tam donanımlı mutfak ve diğer imkanları ile döşenmiştir. Bahçeler, balkonlar, konforlu bir konaklama, benzersiz gündoğumu ve unutulmaz Kiklad kaleleri sunuyor.

Sonsuz ve benzersiz plajları, köyün geleneksel, bozulmamış mimarisi, doğanın oluşumları, adaya dağılmış Kiklad klasik beyaz şapelleri ve benzersiz yerel ürünleri ile geleneksel mutfağı ile Kimolos sizi asla unutamayacağınız bir tatille ödüllendirecektir. .

Odadaki Adı ve/veya Unvanı:
MY KIMOLOS MY PARADISE, NIKOLAOS DIMITRIOU RAMPIAS
İletişim Sorumlusu:
NIKOLAOS DIMITRIOU RAMPIAS
Adres:
CHORA KIMOLOU
P.K.:
84004
Şehir:
KIMOLOS
Telefon:
Cep Telefonu:
6936659840
KIMOLOS: MY KIMOLOS MY PARADISE

Top Amenities

Otel Özellikleri

 • İngilizce konuşan Resepsiyon
 • Evcil Hayvan Kabul Edildi

Oda Özellikleri

 • Buzdolabı
 • Klima
 • televizyon
 • Mutfak gereçleri
 • Kahve makinesi
 • Balkon veya veranda

 • Bu konaklama yeri hakkında değerlendiren bulunamadı.
  Ilk yorum yazanlar siz olun!

   

Lütfen bekleyiniz. Arama birkaç saniye sürecek.