Katılmak

ARMANASKI KON/NA MICh.

   Stoupa

Stoupa: ARMANASKI KON/NA MICh.Stoupa: ARMANASKI KON/NA MICh.Stoupa: ARMANASKI KON/NA MICh.Stoupa: ARMANASKI KON/NA MICh.Stoupa: ARMANASKI KON/NA MICh.Stoupa: ARMANASKI KON/NA MICh.Stoupa: ARMANASKI KON/NA MICh.Stoupa: ARMANASKI KON/NA MICh.
Satelite Map
Bu şirkete ait görüntü bulunamadı

Haritaya bak
Satelite Map
"Appartments Sandra" , her sene Nisan'dan Ekim sonuna kadar 1997'den bugüne kadar faaliyet göstermektedir.
Tina ve Fausto yıllarca İsviçre Zürih'te büyüdüler ve çalıştılar. Stoupa'daki tatillerinin çoğunu yıllar geçirdikten sonra yere aşık oldular. Yunanistan'a döndükleri zamanlar geldiğinde, küçük cenneti olarak adlandırdıkları bu küçük yerde taşınmaya karar verdiler.
Böylece, kaliteli turist hizmetleri sunma niyetiyle evlerini, yanında bulunan 6 daire ile birlikte Stoupa'nın güzel kasabasında inşa ettiler. Onların tek kızından sonra "Apartments Sandra" gelişimlerini adlandırdılar.


"Appartments Sandra" , yerel ve uluslararası turistlerin yanı sıra çeşitli Avrupa tur operatörleriyle bağımsız çalışıyor. Birden fazla vatandaşın mutlu konuklarıyla her zaman sorumlu davranarak tatil kaliteniz keyiflidir ve "Appartments Sandra" ve Stoupa'nın güzel plajları ile ilgili anılarınızı unutulmaz kılar.
daireler

Kolayca temin edebileceğiniz altı daire ve bir ila üç yetişkin ile bir bebek karyolasını karşılayabilecek kapasitemiz var. Bütün yıl, en yoğun ve en yoğun sezonda çalışırız.
Zirve mevsimi Haziran ayının ortasında başlar ve Eylül ortası biter. Bölgemiz bütün yıl tatilleri için cezbedicidir ve discunts, özellikle de birden fazla gün için rezervasyon yaparken, en yoğun olmayan aylarda (eylül ortasında, ortanın ortasına kadar) geçerlidir.
 
HİZMETLER
 
Tüm daireler düzenli ve iyice temizlenir ve tüm mutfak gereçleriyle kendi mutfaklarıyla donatılmıştır. Duşlar ve geniş balkonlar içeren rahat banyo bulunmaktadır.

Ayrıca şunlar dahildir:

Klima
Televizyon
Saç kurutma makinesi
Ütü ve ütü masası
Değerli eşyalarınız için güvenli, bulunabilir

Odadaki Adı ve/veya Unvanı:
ARMANASKI KON/NA MICh.
İletişim Sorumlusu:
Tina Armanaski
Adres:
Stoupa Lefktrou -
P.K.:
24024
Şehir:
Stoupa
Telefon:
Fax:
+302721077823
URL:
Stoupa: ARMANASKI KON/NA MICh.

Top Amenities


  • Bu konaklama yeri hakkında değerlendiren bulunamadı.
    Ilk yorum yazanlar siz olun!

   

Lütfen bekleyiniz. Arama birkaç saniye sürecek.