Katılmak

PAPADIMITRIOU KON/NOS TOU CHRISTOU

   KALAMATA

KALAMATA: PAPADIMITRIOU KON/NOS TOU CHRISTOUKALAMATA: PAPADIMITRIOU KON/NOS TOU CHRISTOUKALAMATA: PAPADIMITRIOU KON/NOS TOU CHRISTOUKALAMATA: PAPADIMITRIOU KON/NOS TOU CHRISTOUKALAMATA: PAPADIMITRIOU KON/NOS TOU CHRISTOUKALAMATA: PAPADIMITRIOU KON/NOS TOU CHRISTOUKALAMATA: PAPADIMITRIOU KON/NOS TOU CHRISTOUKALAMATA: PAPADIMITRIOU KON/NOS TOU CHRISTOUKALAMATA: PAPADIMITRIOU KON/NOS TOU CHRISTOUKALAMATA: PAPADIMITRIOU KON/NOS TOU CHRISTOUKALAMATA: PAPADIMITRIOU KON/NOS TOU CHRISTOUKALAMATA: PAPADIMITRIOU KON/NOS TOU CHRISTOU
Satelite Map
Bu şirkete ait görüntü bulunamadı

Haritaya bak
Satelite Map
Cape Kitries , Messienin körfezinin etkileyici bir manzarası olan ve Maniatiko'nun anonim adayı oluşturan 3 lüks bağımsız apartman da dahil olmak üzere tüm konumlarıyla ilgilidir. Kalamata şehrinden 20 dakikalık bir sürüş mesafesinde olan cadde, küçük pitoresk dışa doğru uzanır ve modern güçle heybetli peyzaj güzelliğini andıran pelerin tabanındaki doğal limana ulaşır.

3 apartmanın mimarisi, ziyaretçiyi Messini körfezinin derin mavi suları ile doğrudan temas halinde tutarak eşsiz ikindi renkleri ile uçurumun sonundaki belirli fizik durumunu göz önünde bulundurarak çizildi.

Bir merdiven, pelerin içinde daima korunan özel plaja doğrudan erişim sağlar.

Yüzme havuzunda yüzmek, deniz sularının genişluğunu karşıladığı için, yüzme havuzunda yüzmek ayrı bir deneyim teşkil eder.

Cömertçe bölünmüş üç daire, uçurumun hemen kenarında, Messinian Körfezi'ndeki denizin ve baş alanlarının nefes kesen manzaralarını birbirinden ayıran sadece bir yüzme havuzuyla yer almaktadır. En yakın plaj sadece bir taş atımı mesafededir ve yerel köy uykulu bir balıkçı köyüdür.


Odadaki Adı ve/veya Unvanı:
PAPADIMITRIOU KON/NOS TOU CHRISTOU
İletişim Sorumlusu:
PAPADIMITRIOU KON/NOS
Adres:
Kitries -
P.K.:
24016
Şehir:
KALAMATA
Telefon:
Fax:
+302721033008
URL:
KALAMATA: PAPADIMITRIOU KON/NOS TOU CHRISTOU

Top Amenities


  • Bu konaklama yeri hakkında değerlendiren bulunamadı.
    Ilk yorum yazanlar siz olun!

   

İle ilgili diğer işletmeleri görün PAPADIMITRIOU KON/NOS TOU CHRISTOU

Lütfen bekleyiniz. Arama birkaç saniye sürecek.