Katılmak

MARINA TERIZAKI - CHARALAMPOS MYTSKIDIS O.E.

   AGROIKIES

AGROIKIES: MARINA TERIZAKI - CHARALAMPOS MYTSKIDIS O.E.AGROIKIES: MARINA TERIZAKI - CHARALAMPOS MYTSKIDIS O.E.AGROIKIES: MARINA TERIZAKI - CHARALAMPOS MYTSKIDIS O.E.AGROIKIES: MARINA TERIZAKI - CHARALAMPOS MYTSKIDIS O.E.AGROIKIES: MARINA TERIZAKI - CHARALAMPOS MYTSKIDIS O.E.AGROIKIES: MARINA TERIZAKI - CHARALAMPOS MYTSKIDIS O.E.AGROIKIES: MARINA TERIZAKI - CHARALAMPOS MYTSKIDIS O.E.AGROIKIES: MARINA TERIZAKI - CHARALAMPOS MYTSKIDIS O.E.
Satelite Map
Bu şirkete ait görüntü bulunamadı

Haritaya bak
Satelite Map
Misafirhane

Agrikies , Yunanistan'ın Peloponnese kentindeki Marathopolis köyünde bulunan bir konuk evidir ve yapısı kır evi ile küçük bir lüks tatil beldesi arasındadır. Amfitiyatroya kavuşan denize sıfır konumdaki konuk evleri, 12.5 hektarlık bir zeytin korusu ortasında yer almaktadır.

Zeytin ağaçları ve lavanta, evinizde hissetmenizi sağlayacak bir sessizlik ve mutluluk hissi verir! Bu nedenle Agrikies, doğa turizmi, ülkenin geri çekilişi ve Peloponnese'deki aile tatili için ideal bir mekân olduğu kadar balayı çiftlerinin favori bölgesi.

Konukevlerinin mimarisi geleneksel. Binalar, zeytinliğin alt katmanından kaynaklanan Peloponnese bölgesinin tipik taşıyla inşa edilmiştir. Sonuç olarak binalar çevreyle tam uyumludur.

Dekorasyon Akdeniz kırsal tarzındadır ve mobilyaların çoğu el yapımıdır. Konuk evlerinden daha uzakta ve onlardan güvenli bir mesafede - merkezi yüzme havuzunu, barını ve restoranını bulabilirsiniz. Deniz sadece 500 metre uzaklıkta iken kırsal ve son derece sakin bir konumdadır.Konaklama
Maisonettes | ÇİFT KİŞİLİK ODALAR


Agrikies'teki lüks konaklama birimleri dört evden oluşur. Toplam 20 kişi barındırıyorlar. Tüm lüks konaklama evleri, Maraton'a Peloponnese'de bakan Proti adını taşıyor:

Katergolimano, adanın karşı tarafındaki bir dere adıyla korsanların operasyonlar üssü olarak kullanıldığını belirtti.

Liares, adanın karşı tarafında yine yalın beyaz kayalar ve yerli halk tarafından tuz toplandığı yerlerden almıştır.

Vourlia, Maratho'nun tam karşısında bulunan muhteşem kumlu plajı ve akuamarin suları ile küçük bir körfezin adını taşıyor.

Grammeno, Akdeniz'in en derin yeri olarak kabul edilen tabanı ve korsanlardan ve görünüşten eski duvar resimleri olan düz dikey kayalıklardan oluşan bir körfezin adını almıştır.

Tüm lüks konaklama evleri, İyon Denizi'nin nefes kesen manzaralarını sunmaktadır.Tesisler ve Hizmetler
SAĞLIK | HAVUZ BAR VE RESTAURANT | DÜĞÜN VE ETKİNLİKLER | AGRIKIESHOP


Zeytin korusu, içinde çalışanlar ve kişisel emek ve bakımdan gelen imkanlar, rahat ve tedirgin tatiller için elinizin altındadır.


Odadaki Adı ve/veya Unvanı:
MARINA TERIZAKI - CHARALAMPOS MYTSKIDIS O.E.
İletişim Sorumlusu:
MARINA TERIZAKI - CHARALAMPOS MYTSKIDIS
Adres:
MARATHOPOLI -
P.K.:
24400
Şehir:
AGROIKIES
Telefon:
Fax:
+302763061492
URL:
AGROIKIES: MARINA TERIZAKI - CHARALAMPOS MYTSKIDIS O.E.

Top Amenities


  • Bu konaklama yeri hakkında değerlendiren bulunamadı.
    Ilk yorum yazanlar siz olun!

   

İle ilgili diğer işletmeleri görün MARINA TERIZAKI - CHARALAMPOS MYTSKIDIS O.E.

Lütfen bekleyiniz. Arama birkaç saniye sürecek.