CATACOMBS OF MILOS

   MILOS, Kiklad Adaları (Kyklades)

MILOS: CATACOMBS OF MILOS MILOS: CATACOMBS OF MILOS MILOS: CATACOMBS OF MILOS MILOS: CATACOMBS OF MILOS MILOS: CATACOMBS OF MILOS MILOS: CATACOMBS OF MILOS MILOS: CATACOMBS OF MILOS MILOS: CATACOMBS OF MILOS MILOS: CATACOMBS OF MILOS MILOS: CATACOMBS OF MILOS
Satelite Map
Bu şirkete ait görüntü bulunamadı

Haritaya bak
Satelite Map

Mezarlıklar, Milos'daki Erken Hıristiyanlık Çağındaki en büyük ortak mezarlığa sahiptir . Gözenekli, volkanik kayaya oyulmuş üç büyük ve bağımsız yeraltı galerisi (Α, Β, Γ) başlangıç ​​yapısını oluşturdu ve her galeri diğer küçük olanlarla bağlandı. Bugün, ağaç galerileri 20. yüzyılda inşa yapay geçitler boyunca tek bir kompleks oluşturur. Dikdörtgen cenaze odası, Roma'nın mezar mezarlarının kübikül formudur ve kompleksi tamamlar.

Galeri genişliği 1 ila 5 m arasında değişir ve galeri yüksekliği de (1,6 ila 2,5 m.) Değişir. Duvarlar, tüm galerilerin bulunduğu yerde önemli sayıda mezar bulunmasına karşın, kemerli oyuklar (arcosolia) oluşturan mezarlar için oyulmuşlardır. Bazı arcosolia, sınırları genellikle kırmızı olan boyalı dekorasyona sahiptir ve davulları koyu mavi bir renkle boyanmıştır. Bu dekorasyonun sadece izleri ve yazıtlardan birkaç parça var. Bu yazıtlar, Hıristiyanların isimleri, antik din adamlarının safları ve ilk Hıristiyanların meleğe meleklere inançları hakkında mezarların patronları olarak verdikleri bilgiler açısından önemlidir.

Mezarlara bugünkü ana giriş, bu yüzyılın başında açılmıştır. Dolayısıyla ziyaretçi ikinci galeriye (B) girer, o zaman cadı sadece ziyaret edebilir. Yemekhanenin sağ tarafında, Β, mezar mezarlarının yalnızca "iki seviyeli" mezarından ve aynı zamanda dikdörtgen çerçevede sermaye kırmızı harflerle yazılmış çok önemli bir kitabenin parçalarını atlatıyor.

Mezarlık olarak kullanılan mezar mezarları, bir kaya caddesinin gösterdiği gibi ibadet yeriydi ve galerinin ortasında bırakıldı, böylece sunak olarak kullanılıyordu. 1928 kazı araştırması sırasında, çatının dört köşesinde yeryüzünde bulunanlara karşılık gelen bazların izleri, aslında sunağın üzerinde muhtemelen bir kiborium olduğunu önermektedir. Bir lahit benzeyen şekil, bunun bir yetkili veya Christian Melos'un ilk piskoposlarından birinin mezarı olduğuna dair varsayımlara yol açtı.

Mevcut orta galerinin batısındaki Galley Α, genişliği, genel ferahlığı ve çift aile mezarları için cadılar duvarlarına oyulmuştur. Güneye giriş engellenmiştir. Galeri C, orta galerinin doğusunda, kısmen varlığını sürdürüyor, çünkü güney kısmı, cadı orijinal girişi vardı, şimdi çöktü.

Odadaki Adı ve/veya Unvanı:
CATACOMBS OF MILOS
İletişim Sorumlusu:
MUNICIPALITY OF MILOS
Adres:
KLIMA
P.K.:
84800
Şehir:
MILOS
Telefon:
MILOS: CATACOMBS OF MILOS

Tür:

Görünür Uzaylar

  • Bu etkinlik için hiçbir eleştiri bulunamadı.
    Ilk yorum yazanlar siz olun!

   

İle ilgili diğer işletmeleri görün CATACOMBS OF MILOS

Lütfen bekleyiniz. Arama birkaç saniye sürecek.