ECCLESIASTICAL MUSEUM OF MILOS

   MILOS

MILOS: ECCLESIASTICAL MUSEUM OF MILOS MILOS: ECCLESIASTICAL MUSEUM OF MILOS MILOS: ECCLESIASTICAL MUSEUM OF MILOS MILOS: ECCLESIASTICAL MUSEUM OF MILOS MILOS: ECCLESIASTICAL MUSEUM OF MILOS MILOS: ECCLESIASTICAL MUSEUM OF MILOS MILOS: ECCLESIASTICAL MUSEUM OF MILOS
Satelite Map
Bu şirkete ait görüntü bulunamadı

Haritaya bak
Satelite Map

Adamas'daki savaş alanının yakınında , Milos Ecclesiastical Müzesi'nin bulunduğu Kutsal Üçlü Nişanın eski kilisesi duruyor. Müze, Milos'un asırlık sanatsal mirası olan yüzyılların büyük bir bölümünü içeriyor. Venedik egemenliğinde adanın maddi refahını yansıtan simgeler ve ahşap oymalar ve Melian göçmenlerin Rusya'ya adak sunumlarını içeriyor.

Uzmanlar tarafından "tonozlu kubbe ile çapraz tonoz, üç nefli bazilikalar" olarak adlandırılan tarzda kilise kendisi ilginç bir mimari anıttır.

Yüzyıllar boyu, Frank yönetimi sırasında büyük bir yenileme yapılmış ve cadı mimari yapı üzerinde özellikle çarpıcı bir iz bırakmıştır.

Kilise, ibadet yeri olarak işlevinin yanı sıra, adanın dini sanatsal geleneğinden çok sayıda eser sergileyen bir sergi alanı olarak hizmet ediyor: 14 inci c. Ikonlar, örneğin İsa'nın cesedini Çarmıhtan kaldıran Cretan okulunun nadir bir yeri ve 1647'den itibaren Milos'ta muhteşem bir kariyere başlayan ve sonrası Bizans'ta yeni bir üslup yaratan Girit ressamları Emmanuel ve Antonios Skordilis'in birkaç tabloyu içeren birkaç resim. boyama. İkonlara ek olarak, "epitapios", ahşap oymalı kürsüler ve 17 nci caddenin ikon tezgâhları, aynı dönemin piskopos tahtları ve ikonostazları, 18 inci kuyruklu gümüş kadehler ve kendirler, altın Yüzük, kolye, kulak - halkalar gibi adak teklifleri, hepsi yüksek bir sanatsal seviyeyi onaylarken yerel dini folklorun bir lezzetini taşırlar.

İçinde bulunduğu kutsal eşyalarla birlikte bu kilisenin ender mimarisi, yalnızca Ortodoks ibadet ve geleneğinin belirtileri olarak değil, aynı zamanda üstün sanat yapıtları olarak ziyaretçilerin duygularına hitap edebiliyor .

Odadaki Adı ve/veya Unvanı:
ECCLESIASTICAL MUSEUM OF MILOS
İletişim Sorumlusu:
GRIGORIS BELIVANAKIS
Adres:
ADAMANTAS
P.K.:
84800
Şehir:
MILOS
Telefon:
Fax:
2287022250
MILOS: ECCLESIASTICAL MUSEUM OF MILOS

Tür:

Görünür Uzaylar

  • Bu etkinlik için hiçbir eleştiri bulunamadı.
    Ilk yorum yazanlar siz olun!

   

İle ilgili diğer işletmeleri görün ECCLESIASTICAL MUSEUM OF MILOS

Lütfen bekleyiniz. Arama birkaç saniye sürecek.