MILOS MINING MUSEUM

   MILOS

MILOS: MILOS MINING MUSEUMMILOS: MILOS MINING MUSEUMMILOS: MILOS MINING MUSEUMMILOS: MILOS MINING MUSEUMMILOS: MILOS MINING MUSEUMMILOS: MILOS MINING MUSEUMMILOS: MILOS MINING MUSEUMMILOS: MILOS MINING MUSEUMMILOS: MILOS MINING MUSEUMMILOS: MILOS MINING MUSEUMMILOS: MILOS MINING MUSEUMMILOS: MILOS MINING MUSEUMMILOS: MILOS MINING MUSEUMMILOS: MILOS MINING MUSEUMMILOS: MILOS MINING MUSEUMMILOS: MILOS MINING MUSEUMMILOS: MILOS MINING MUSEUMMILOS: MILOS MINING MUSEUMMILOS: MILOS MINING MUSEUMMILOS: MILOS MINING MUSEUMMILOS: MILOS MINING MUSEUMMILOS: MILOS MINING MUSEUMMILOS: MILOS MINING MUSEUMMILOS: MILOS MINING MUSEUMMILOS: MILOS MINING MUSEUMMILOS: MILOS MINING MUSEUMMILOS: MILOS MINING MUSEUMMILOS: MILOS MINING MUSEUMMILOS: MILOS MINING MUSEUM
Satelite Map
Bu şirkete ait görüntü bulunamadı

Haritaya bak
Satelite Map

Milos Madencilik Müzesi , adanın limanı olan Adamas'ta kurulmuştur ve kuruluşu Milos'un madencilik tarihini onurlandırma ve teşvik etmeyi ve adanın maden zenginliğini göstermeyi amaçlamaktadır.

Milos Madencilik Müzesi kuruldu ve Milos'un uzun madencilik geçmişi ve maden zenginliğini sergilemek ve onurlandırmak için S & B Industrial Minerals SA'nın desteği ile faaliyet gösterdi. İnşaat çalışmaları 1995 yılında başladı ve üç yıl sonra, müzenin kapılarını 23 Mayıs 1998'de kapısına açtığı tamamlandı.

Müzenin sergi alanlarındaki nesne, resim ve fotoğraflar, Milos'un etkileyici jeolojik özelliklerini sunmakta ve kendi yollarını adanın maden tarihini anlatmakta ve aynı zamanda, çalışmış olan herkese minimum bir vergi da vermektedirler. Ve halen adadaki madenciliğin geliştirilmesi için çalışıyorlar ve geçmişi de bugüne bağlıyorlar.

Müzenin bulunduğu bina, ana fuar alanlarını oluşturan zemin ve 1. katın yanı sıra bodrumdaki yardımcı odaları içermektedir.

Zemin katta, ziyaretçinin Milos'un madencilik geçmişi ve etkinliği ile ilk görüşmesi olur. Bir dizi fotoğraf, tasvir ve resim, çeşitli aşamalarını şematik olarak tasvir eder. Sunum, adanın eski ve yeni jeolojik ve topografik haritaları, çeşitli otantik araçlar ve enstrümanlarla çevrilidir. Ayrıca, mevcut madencilik faaliyetleri ve çevre restorasyon çalışmaları ile ilgili tasvirler sunulmaktadır.

1. kattaki oda, Milos'un maden zenginliğinin sunumuna adamıştır. Adanın mevcut madencilik faaliyetlerinde hüküm sürdüğü mineral örnekleri, fotoğraf malzemesi ve işleme ve kullanımları ile birlikte pencere kutularında sergilenmektedir.

Bodrum katının yardımcı tesisleri, müzenin temaları ile ilgili videoları projelendirmek ve bilimsel etkinliklere ev sahipliği yapmak için görsel-işitsel araçlar ile donatılmış, ayrıca eğitim programları, özel çeşitli amaçlar için bir oda, 40 kişilik bir odadan oluşmaktadır. Sergiler ve diğer eylemler / etkinlikler.

Odadaki Adı ve/veya Unvanı:
MILOS MINING MUSEUM, S&B INDUSTRIAL MINERALS S.A.
İletişim Sorumlusu:
MANOUSOS KANTSOS
Adres:
ADAMANTAS
P.K.:
84801
Şehir:
MILOS
Telefon:
Fax:
2287023984
URL:
MILOS: MILOS MINING MUSEUM

Tür:

Görünür Uzaylar

  • Bu etkinlik için hiçbir eleştiri bulunamadı.
    Ilk yorum yazanlar siz olun!

   

İle ilgili diğer işletmeleri görün MILOS MINING MUSEUM

Lütfen bekleyiniz. Arama birkaç saniye sürecek.