BLUE DIVERS

   ANTIPAROS

ANTIPAROS: BLUE DIVERS ANTIPAROS: BLUE DIVERS ANTIPAROS: BLUE DIVERS ANTIPAROS: BLUE DIVERS ANTIPAROS: BLUE DIVERS ANTIPAROS: BLUE DIVERS ANTIPAROS: BLUE DIVERS ANTIPAROS: BLUE DIVERS ANTIPAROS: BLUE DIVERS ANTIPAROS: BLUE DIVERS ANTIPAROS: BLUE DIVERS
Satelite Map
Bu şirkete ait görüntü bulunamadı

Haritaya bak
Satelite Map

  Hiç su altında uçmayı hayal ettiniz mi?

Antiparos'un berrak sularında gerçek yapın! Bir tüplü dalgıç ol ve harika bir maceraya dal! Profesyonel ve eğitmenlerimiz, su altındaki dünyayı keşfetmenize ve eğlenmenize yardımcı olmaya hazırdır!

Bir Padi dalış merkezi olarak tüplü dalış dünyasının size en iyi şekilde sunma arzusu ve deneyimimiz var! Tüm dalış kursları İngilizce, Yunanca, Fransızca, İtalyanca ve tüm İskandinav dillerinde yapılır. Ders materyalleri (DVD'ler, kitaplar) ayrıca Geman ve Hollandaca'da mevcuttur.

Kalabalıktan uzaklaşın, berrak sulara dalın ve çekilişler, mağaralar, kanyonlar, kayalar ve yüzme geçişleriyle muhteşem bir manzaranın tadını çıkarın. 30 ila 40 metrelik görünürlüklü sulardaki adanın resiflerini keşfedin, zengin renkli deniz yaşamı yaşayın ve sonsuz maviye dalmış güneş ışınlarını izleyin!

Kaya oluşumları ahtapot, moray yılanbalığı, orfoz ve büyük kabuklara sığınır. Kayalıklar üzerinde akrep balıkları, denizyıldızı, nudibranch ve tüp solucanları kolay bulunurken, istiridyeler ve kabuklar kumlu dibinde uzanır. Mağaralar, kanyonlar ve yüzme geçişleri, renkli süngerler, mercanlar ve yengeçlere ve ıstakozlara ev sahipliği yapan küçük deliklerle kaplıdır.

Tunas, kaplumbağalar, kriko balığı ve püsküllerin görünümü çoğunlukla maviden çıkarken, küçük renkli balık okulları kayalıkların çevresinde yüzüyor.

Odadaki Adı ve/veya Unvanı:
BLUE DIVERS, ALEXANDROS NIKOLAOU MATZOURIDIS
İletişim Sorumlusu:
ALEXANDROS NIKOLAOU MATZOURIDIS
Adres:
CHORA
P.K.:
84007
Şehir:
ANTIPAROS
Telefon:
Cep Telefonu:
6972730162
Fax:
2284061493
URL:
ANTIPAROS: BLUE DIVERS

Tür:

Deniz

  • Bu etkinlik için hiçbir eleştiri bulunamadı.
    Ilk yorum yazanlar siz olun!

   

İle ilgili diğer işletmeleri görün BLUE DIVERS

Lütfen bekleyiniz. Arama birkaç saniye sürecek.