WE SHALL SEA

   AMORGOS

AMORGOS: WE SHALL SEAAMORGOS: WE SHALL SEAAMORGOS: WE SHALL SEAAMORGOS: WE SHALL SEAAMORGOS: WE SHALL SEAAMORGOS: WE SHALL SEAAMORGOS: WE SHALL SEAAMORGOS: WE SHALL SEAAMORGOS: WE SHALL SEAAMORGOS: WE SHALL SEAAMORGOS: WE SHALL SEAAMORGOS: WE SHALL SEAAMORGOS: WE SHALL SEAAMORGOS: WE SHALL SEAAMORGOS: WE SHALL SEAAMORGOS: WE SHALL SEAAMORGOS: WE SHALL SEAAMORGOS: WE SHALL SEAAMORGOS: WE SHALL SEAAMORGOS: WE SHALL SEAAMORGOS: WE SHALL SEA
Satelite Map
Bu şirkete ait görüntü bulunamadı

Haritaya bak
Satelite Map

Tüplü dalışınızın ve ücretsiz dalış faaliyetlerinin tabanı. Yeni başlayanlar, ileri düzey dalıcılar ve gönüllüler için teklifler var. Kıyı ve tekne dalışı, eğitim, derin gece seyrüsefer, dijital fotoğrafçılık, nitroks mükemmel kaldırma kuvveti, kurtarma, hazine avlama, ücretsiz su altı dalış oyunları ve okyanus koruma eylemleri gibi spesiyaliteler. PowerPoint sunumları, açık tartışmalar ve dersler aracılığıyla tarih, fizyoloji, ekipman ve deniz yaşamını da kapsayan geniş bir teori programı. Amaç okyanus yaşamını anlama, koruma ve inceleme konusunda birlikte çalışan bir topluluğun yeni buluşma noktası yaratmaktır. Bir denemek, ama ... öyle böyle bir hayat.

"DENİZE GİTMEK ", tanınmış federasyonlar SSI, NDL, IANTD, CMAS, FFESSM ile ilişkilidir. Kartlarımızı Dünya Rekreasyonel Scuba Eğitim Konseyi (WRSTC) standartları ve Avrupa Sualtı Federasyonları (EUF) standartları çerçevesinde yayınlıyoruz.

"DENİZE GETİRECEK" Dalış Merkezi Dalış Ekibi öğrencileri ve gezici dalgıçlar, DAN (dalıcı alarm şebekesi) tarafından "DENİZE GETİRİLECEKTİR" ekipmanı uluslararası olarak yetkili bir grup tarafından (Bureau Veritas) denetlenmekte ve denetlenmekte test edilmektedir. Elbette, her dalıştan sonra ekipmanlarımızı kontrol edip muhafaza ediyoruz.

Odadaki Adı ve/veya Unvanı:
WE SHALL SEA, NIKOLAOS DIONYSIOU EVGENIKOS
İletişim Sorumlusu:
NIKOLAOS DIONYSIOU EVGENIKOS
Adres:
CHORA
P.K.:
84008
Şehir:
AMORGOS
Telefon:
Cep Telefonu:
6985826313
URL:
AMORGOS: WE SHALL SEA

Tür:

Deniz

  • Bu etkinlik için hiçbir eleştiri bulunamadı.
    Ilk yorum yazanlar siz olun!

   

Lütfen bekleyiniz. Arama birkaç saniye sürecek.