Katılmak

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕ

   Skydra

Skydra: ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕSkydra: ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕSkydra: ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕSkydra: ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕSkydra: ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕSkydra: ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕSkydra: ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕSkydra: ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕSkydra: ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕSkydra: ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕSkydra: ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕSkydra: ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕSkydra: ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕSkydra: ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕ
Satelite Map
Bu şirkete ait görüntü bulunamadı

Haritaya bak
Satelite Map

Sidropoulos SA, 2018 yılından beri araba kiralama konusunda da faaliyet göstermektedir. Özellikle ofisleri, Skydra-Aridaia'nın 4. km'sindeki şirketin genel merkezinde faaliyet göstermektedir. Müşterilerimiz ayrıca mükemmel ve hızlı servislerini sağlamak için Selanik'ten araçlarını alabilirler. Yolcu olarak kendinizi güvende hissetmeniz için tüm standartlara ve kalite standartlarına uyan çok çeşitli ekonomik otomobiller, polimorfik arabalar, 4x4 kiralamalar mevcuttur. Ayrıca tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve ihtiyaçlarını karşılamak için araç kiralama konusunda çözümler sunuyoruz.

RENTONE'da araba kiralayabilir ve araba satın alabilirsiniz. Hizmetlerimizi hem bireylere hem de şirketlere sunuyoruz. Personelimizde profesyonel sürücülere ve güvenilir ortaklara sahip olan, kiralama süresince ortaya çıkan her türlü ihtiyacı karşılayabiliyoruz.

Son olarak, RENTONE'da, araç kiralama alanında en iyi seçenek olduğumuza inanıyoruz; çünkü amacımız, piyasadaki en iyi fiyatlarla kaliteli hizmetinizdir! Turunuzu Yunanistan'da başlatmanızı bekliyoruz ve rahat, rahat, güvenli ve kaygısız rotalara sahip olabilmek için tüm detaylara dikkat etmemize izin veriyoruz.

Odadaki Adı ve/veya Unvanı:
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕ, RentOne
İletişim Sorumlusu:
ΚΑΡΑΠΟΥΛΙΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Adres:
4 CHL
P.K.:
58500
Şehir:
Skydra
Cep Telefonu:
+306976766698
Fax:
+302381088291, +302381088572
URL:
Skydra: ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕ

Karakteristikleri

Genel

Hizmet Türü - Kiralama : Otomobil
Van, Mini-Otobüs

Çalışma saatleri


 • Bu hizmet için hiçbir eleştiri bulunamadı.
  Ilk yorum yazanlar siz olun!

   

Yakınındaki diğer işyerlerini gör ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕ

Lütfen bekleyiniz. Arama birkaç saniye sürecek.