CHRYSOVALANDOU

   MILOS

MILOS: CHRYSOVALANDOU MILOS: CHRYSOVALANDOU MILOS: CHRYSOVALANDOU MILOS: CHRYSOVALANDOU MILOS: CHRYSOVALANDOU MILOS: CHRYSOVALANDOU MILOS: CHRYSOVALANDOU MILOS: CHRYSOVALANDOU MILOS: CHRYSOVALANDOU
Satelite Map
Bu şirkete ait görüntü bulunamadı

Haritaya bak
Satelite Map
Katamaran yelkenli s Chrysovalandou

Chrysovalandou Aramıza hoşgeldin, bizim 2 katamaran yat s. Yunan adalarında dolaşımlı yelken gezileri sunuyoruz.

Denizi seviyorsanız ... günlük rutinden kurtulmaya çalışırsanız ... doğadaki yoğun duyguları uzun süre istiyorsanız ... ufkunuzu genişletmeye kalkarsanız, katamaran yelkenli macera tam olarak ne isterseniz .

Konvansiyonel tatil, adalarımızın gizli güzelliklerini açığa vuramaz. Gemi kalabalıklarla uğraşmanın zorluğundan uzak, güzel, tertemiz ve izole edilmiş kumsallara götürecektir. Dahası, tatilinizin keyfini çıkarmanın bu şekilde size daha fazla özgürlük ve özerklik sunuyor.

Tercihlerinize bağlı olarak, küçük, sessiz adacıklar veya kozmopolit limanlar ziyaret edebilirsiniz. Veya, isterseniz, ikisinin bir kombinasyonuna sahip olabilirsiniz. Balık tutmayı sevenler için, bir katamaran yelkenli gemisi gerçek bir cennettir! Takımadalar ortasında balık tutun ve balık tutma becerileriniz ile arkadaşlarınızı etkileyin!

Nihai analizde, bir kapitone katamaran yelkenli tatil seyir herkes için en iyi çözümdür. Geleneksel bir tatile kıyasla hiçbir şeyden vazgeçmezsiniz; aynı zamanda çok daha fazla kazanırsınız: özgürlük, yoğun duygular, mutlak temas ve denize sıfır huzur ...

Neden Katamaran?

Katamaran dünyanın en eski tekne tasarımlarından biridir. İnsanlar, binlerce yıldır ikiz kanatlı gemilerde tahmin edilemeyen Pasifik'ten büyük mesafelerle dolaşıyorlardı, çünkü son derece etkili olduklarını tahmin ettiler. İkiz gövde tasarımları o zamandan beri aynı gerekçelerle kullanıldı. Avustralya, Yeni Zelanda ve Güney Afrika'daki patenler son üç yılda ikiz gövde tasarımını kullanarak dünyanın en çılgın denizlerinden birinde seyretmekte ve balık tutmaktadır. Ticari feribotlar, katamaran tasarımını, yük kapasitesi, istikrar ve yolcular için konfor için kullanıyor.

Daha İyi Kararlılık, Elleçleme, Kaba Su Performansı ve Bilimsel Tasarımlı Bir Pürüzsüz Kuru Sürüş

Rahat Ride : Katamaran kaba suda V-Shape monohull'dan daha yumuşak bir sürüş sunuyor. Bir dalganın üzerinden fırlatıldığında paraşüt etkisi var - hava gövdeler arasında sıkıştı, darbeyi yumuşatıyor ve püskürtmeyi en aza indiriyor. Kediler, tek renkli bir yalın olmadan daha da düzleşirler.

Kararlılık : katamaranlar daha fazla kararlılığa sahiptir; Bir monohull gibi merkez çizgisinde pivot yok. Geniş ayak izi, daha fazla güverte alanı, derin balık kutuları ve maksimum depolama alanı sağlar. Yuvarlanan denizlerin etkisini ortadan kaldırır, yan yana listelemeyi en aza indirir ve daha fazla yük kapasitesi sağlar. Sığ bir taslak, diğer teknelerin gidemeyeceği erişime izin verir.

Yakıt Verimi : Katamaran ikiz gövdeleri, tek bir geniş yaydan daha az su direncine sahiptir, bu da daha fazla yakıt verimliliği sağlar. Daha az beygir gücü ve yakıt kullanarak yüksek performans, daha maliyet etkin bir çalışma ile daha büyük tekne konforu anlamına gelir.

Odadaki Adı ve/veya Unvanı:
CHRYSOVALANDOU, NIKOLAOS IOANNI XENAKIS
İletişim Sorumlusu:
NIKOLAOS IOANNI XENAKIS
Adres:
ADAMANTAS
P.K.:
84800
Şehir:
MILOS
Telefon:
Cep Telefonu:
6944587574
Fax:
2287023809
URL:
MILOS: CHRYSOVALANDOU

  • Bu hizmet için hiçbir eleştiri bulunamadı.
    Ilk yorum yazanlar siz olun!

   

İle ilgili diğer işletmeleri görün CHRYSOVALANDOU

Lütfen bekleyiniz. Arama birkaç saniye sürecek.