RIVA TRAVEL

   MILOS

MILOS: RIVA TRAVELMILOS: RIVA TRAVELMILOS: RIVA TRAVELMILOS: RIVA TRAVELMILOS: RIVA TRAVELMILOS: RIVA TRAVELMILOS: RIVA TRAVELMILOS: RIVA TRAVELMILOS: RIVA TRAVELMILOS: RIVA TRAVEL
Satelite Map
Bu şirkete ait görüntü bulunamadı

Haritaya bak
Satelite Map

Milos Adası, Pire limanının 86 mil güneyinde, hızlı ve geleneksel teknelerle günlük olarak bağlı olduğu bir bölgedir. Ayrıca, Milos, Atina Uluslararası Havaalanı "Eleftherios Venizelos" ile de günlük olarak bağlantılıdır.

Milos 151sq'lik bir alana yayılıyor. Kms ve nüfusu yaklaşık 5.000 kişidir, yerleşimcilerin çoğu esas olarak adanın doğu kesiminde yer alan 8 köyde yaşamaktadır. Adanın başkenti deniz Splended görünümü ve Milos doğal Körfezi için iyi bilinen Plaka vardır. Adanın turizm merkezi Adamantas'ı ve unutulmaz gurme yemeklerinin ve en iyi restoranların ve tavernaların tadını çıkaracağınız Trypiti'yi ziyaret etmelisiniz.

Diğer olağanüstü hedef, Triovassalos , Pera Triovassalos , Plakes , Pollonia ve Zefyria gibi köylerin geri kalanı. Milos, yaşayan bir jeolojik müze olarak bilinir; aynı zamanda eşsiz ve sayısız plajları ile ünlüdür. En etkileyici plajlardan bazıları: Agia Kyriaki, Paliochori, Achivadolimni, Provatas, Triades, Papafragga mağarası, Fyriplaka, Tsigrado, Plathiena, Gerontas, Agios Ioannis ve adanın Sarakiniko ve Kleftiko'nun en muhteşem iki yerini ziyaret etmeyi unutma.

Odadaki Adı ve/veya Unvanı:
RIVA TRAVEL, NIKOLAOS CHRONIS - EMILIA TSAINI AND ASSOCIATES INC G.P.
İletişim Sorumlusu:
NIKOS CHRONIS
Adres:
ADAMANTAS 1
P.K.:
84801
Şehir:
MILOS
Telefon:
Cep Telefonu:
6946278528
Fax:
2287028005
URL:
MILOS: RIVA TRAVEL

Tür:

Airoplane Biletleri Tekne Biletleri Araba kiralamak Geziler / Yolculukları Konaklama

  • Bu hizmet için hiçbir eleştiri bulunamadı.
    Ilk yorum yazanlar siz olun!

   

İle ilgili diğer işletmeleri görün RIVA TRAVEL

Lütfen bekleyiniz. Arama birkaç saniye sürecek.