Katılmak

KYRIAKIDIS ALEXANDROS & SIA E.E.

   KALAMATA

KALAMATA: KYRIAKIDIS ALEXANDROS  & SIA E.E.KALAMATA: KYRIAKIDIS ALEXANDROS  & SIA E.E.KALAMATA: KYRIAKIDIS ALEXANDROS  & SIA E.E.
Satelite Map
Bu şirkete ait görüntü bulunamadı

Haritaya bak
Satelite Map
K & S Seyahat Hizmetlerine Hoş Geldiniz!

Biz, Peloponnese, Atina ve çevresindeki uzmanlaşmış gelen bir seyahat acentesiyiz. Genel Müdürümüz Mr. Alekos Kyrikiakidis ve ekibi, Yunanistan'da yeni bir hedef bölgenin genişletilmesi veya açılması konusundaki çabalarınızı desteklemek için sabırsızlıkla bekliyor!
 

K & S Travel Services , otel işletmeciliğinde kurucuların 30 yılı aşkın tecrübesine dayanan, kruvaziyer şirketleri için Yolcu Hizmetleri Direktörü ve tur operatörü olarak 1991 yılında kurulmuştur.
Kalemata, Güney Peloponnese / Yunanistan'da bulunan iyi organize edilmiş merkezimiz tüm yıl boyunca açık kalmaktadır.
Yunanistan'ı ziyaret etmek isteyen tur operatörlerine, toptancısına, kruvaziyer şirketlerine ve Yunanistan'ı ziyaret etmek isteyen kişilere, aynı zamanda Peloponnese'de turizm açısından önemli yerlerdeki Atölye'de, modern çalışma tesislerinde ve çok dilli personele yüksek standartta seyahat hizmetleri sunuyoruz .
Turizm hedef yönetimindeki yüksek itibara ve tecrübemize, mümkün olan en iyi rekabetçi fiyatlarla en iyi hizmeti garantilemekten gurur duyuyoruz. Grup gezisi ya da bireyler, personelimize yardımcı olmak için her zaman istekli ve istekli olsalar da, tüm talepleri ve standartları karşılamak için en iyi düzenlemeleri yapmaktan mutluluk duyacaklardır.
HİZMETLER
 
Transferler
Dakiklik, güvenilirlik, kalite, güvenlik - ulaşım hizmetlerimizin anahtar kelimeleri.

Peloponnese ve Atina / Attiki bölgesindeki tüm anahtar noktalara, rahat, klimalı, antrenör, taksi veya özel lüks araçlarda küçük veya büyük gruplar için transfer hizmetleri sunuyoruz.

Trafik bölümümüzün ekibi, yüksek talep, beklenmedik değişiklikleri ve özel istekleri profesyonel, güler yüzlü ve pürüzsüz bir şekilde ele alacak şekilde eğitilir.

Küçük şeyler, fark yaratıyor ... havaalanında ekibimizin, varışta soğutulmuş su şişelerinin, karşılama hediyesinin, ferahlık havlularının ya da müşterinizin deneyimlemesini istediğiniz her şeyden hoş karşılanıyor - şartları yerine getirebiliriz.

Daha keyifli bir transfer deneyimi için, transferinize yardımcı profesyonel Escortlarımız eşlik edebilir.
Araba kiralamak
Tatillerinizin tamamı boyunca ya da sadece birkaç gün boyunca bir araba kiralama düşünüyor musunuz?
Peloponnese ve Atina bölgesi için geniş araç yelpazesi çeşitleri sunan saygın uluslararası ve yerel araba kiralama şirketleri ile olan işbirliğimiz temel alınarak sizin için gerekli tüm detayları organize ederiz.Gezi

Yerel bilgi ve tecrübemiz, iki farklı destinasyon, ilgi ve yaş grubu için her türlü gezi programı yaratmamızı sağlıyor: Peloponnese ve Atina bölgesi.

Çeşitli peyzaj, zengin kültür ve çarpıcı güzellik, Peloponnese'i keşfetmek ve yaşamak istediğiniz bir alan haline getirir.

Zengin bir geçmişi, çeşitli kültür anıtları ve çeşitli küçük adalarla denizden kutsanmış olan Yunanistan'ın başkenti Atina, çok kültürlü bir kenttir ve sunacağı çok şey vardır.

Tarih ve doğal güzelliği tanıtlayan klasik gezilerin yanı sıra, K & S Travel Services, müşterilerin Yunanistan ve halkını farklı bir perspektiften incelemek için Yunan geleneklerini keşfetme imkânı da sunuyor.


Araba Turları
Bu güzel yeryüzünün tüm hazinelerini keşfetmek için mükemmel bir yoldur.
Plajlar, arkeolojik alanlar, dağ köyleri, canlı şehirler - farklı yönlerini tek tek deneyimleyin.
Önerilen yönlendirmelerden birini seçip seçmediğiniz veya kendiniz oluşturmanız gerekmiyor.
Günün sonunda, önceden rezervasyon yaptığınız konaklama yerini kontrol etmeniz yeterlidir - bireysel seyahat etmeniz için rahat bir yol!
Odadaki Adı ve/veya Unvanı:
KYRIAKIDIS ALEXANDROS & SIA E.E.
İletişim Sorumlusu:
KYRIAKIDIS ALEXANDROS & SIA E.E.
Adres:
FARON 235
P.K.:
24100
Şehir:
KALAMATA
Telefon:
Fax:
+302721020198
URL:
KALAMATA: KYRIAKIDIS ALEXANDROS  & SIA E.E.

  • Bu hizmet için hiçbir eleştiri bulunamadı.
    Ilk yorum yazanlar siz olun!

   

Lütfen bekleyiniz. Arama birkaç saniye sürecek.