Katılmak

Psili Ammos

   Samos

Samos: Psili AmmosSamos: Psili AmmosSamos: Psili AmmosSamos: Psili AmmosSamos: Psili AmmosSamos: Psili AmmosSamos: Psili AmmosSamos: Psili AmmosSamos: Psili AmmosSamos: Psili AmmosSamos: Psili AmmosSamos: Psili AmmosSamos: Psili AmmosSamos: Psili AmmosSamos: Psili AmmosSamos: Psili AmmosSamos: Psili AmmosSamos: Psili AmmosSamos: Psili AmmosSamos: Psili AmmosSamos: Psili AmmosSamos: Psili AmmosSamos: Psili AmmosSamos: Psili AmmosSamos: Psili AmmosSamos: Psili AmmosSamos: Psili AmmosSamos: Psili AmmosSamos: Psili AmmosSamos: Psili AmmosSamos: Psili AmmosSamos: Psili AmmosSamos: Psili AmmosSamos: Psili AmmosSamos: Psili AmmosSamos: Psili AmmosSamos: Psili AmmosSamos: Psili AmmosSamos: Psili Ammos
Satelite Map
Bu şirkete ait görüntü bulunamadı

Haritaya bak
Satelite Map

"Psili Ammos" tavernası, Samos adasının başkenti Vathi'ye ve Pithagorio Havaalanı'na uzaklığa sahip olan Vathi'ye sadece 10 km uzaklıkta, ortak plajın yakınında bulunmaktadır.

İş 1935'te kuruldu. O zamandan beri işletme aynı ailenin üç farklı kuşaktan yönetildi. Kişiler değişti, ancak gelenekleri değiştirmedi! Menüde kullanılan tarifler ve malzemeler daha önce olduğu gibi hala taze ve doğaldır. "Psili Ammos" ziyaretçileri, Ege'nin parlak güneşinin altında derin mavi denize bakan lezzetli yemeklerimizin veya kahvelerimizin ve alkolsüz içeceklerin tadını çıkarabilirler. Plaj, yüzme ve plaj oyunları için idealdir ve çocuklar için de uygundur. Psili Ammos plajı sadece Samos Adasının en güzel plajlarından biri değil aynı zamanda aileler için en iyi seçimdir.

Ücretsiz wi-fi mevcuttur.

Odadaki Adı ve/veya Unvanı:
Psili Ammos
İletişim Sorumlusu:
Maria Kloukioti
Adres:
Psili Ammos beach
P.K.:
83100
Şehir:
Samos
Telefon:
URL:
Samos: Psili Ammos

Karakteristikleri

Çalışma saatleri

stil :
Özel kategori :
yemek pişirme :

  • Bu restoran için yorum bulunmuyor.
    Ilk yorum yazanlar siz olun!

   

İle ilgili diğer işletmeleri görün Psili Ammos

Lütfen bekleyiniz. Arama birkaç saniye sürecek.