Katılmak

Koukoumavlos Restaurant

   Santorini

Santorini: Koukoumavlos RestaurantSantorini: Koukoumavlos RestaurantSantorini: Koukoumavlos RestaurantSantorini: Koukoumavlos RestaurantSantorini: Koukoumavlos RestaurantSantorini: Koukoumavlos RestaurantSantorini: Koukoumavlos RestaurantSantorini: Koukoumavlos Restaurant
Satelite Map
Bu şirkete ait görüntü bulunamadı

Haritaya bak
Satelite Map

Koukoumavlos Fine Dining Restaurant 1989 yılında Santorini'de Chef Nikos Pouliasis tarafından kuruldu. Yıllar boyunca, Yunanistan'daki en iyi gurme restoranlarından biri olarak beğeniyle karşılandı ve her yıl Torque d'Or ile ödüllendirildi. Yemek salonu zarif Art Deco tarzı ile etkilemektedir. Dünyadaki gezileri sırasında şef tarafından toplanan barok öz, mobilyalar, büfeler, mumluklar, oymacı aynalar gibi nesnelerle süslenmiştir.

Terastan, Santorini yanardağının inanılmaz manzarasının ve etkileyici kalderanın tadını çıkaracaksınız.

Koukoumavlos'un diğer bir özelliği de müziğin farklı varlığıdır. " Müzik, mutfak evriminin çok önemli bir unsurudur. Yemeklerimde yemekler, bazen cesur uyumlu çatışmalarla kompozisyonlar, müzikle güçlü bir ilişki ortaya koyuyor " diyor Pouliasis. Klasik barok müzik, senfonik, caz, alternatif, progressive rock, ruh, zarif yemekleri ve mükemmel şarapları eşleştiren ruh hali ve konuklar tarafından yaratılmış atmosfer tarafından tanımlanan müzik karışımı her zaman kendi tercihidir!

Odadaki Adı ve/veya Unvanı:
Koukoumavlos Restaurant
İletişim Sorumlusu:
Koukoumavlos Restaurant
Adres:
Fira
P.K.:
84700
Şehir:
Santorini
Telefon:
URL:
Santorini: Koukoumavlos Restaurant

Karakteristikleri

Çalışma saatleri

stil :
Özel kategori :
yemek pişirme :

Hizmetler / Alanlar

Masa Rezervasyonu

yer

Panoramik manzara
Deniz manzarası

  • Bu restoran için yorum bulunmuyor.
    Ilk yorum yazanlar siz olun!

   

İle ilgili diğer işletmeleri görün Koukoumavlos Restaurant

Lütfen bekleyiniz. Arama birkaç saniye sürecek.