Katılmak

WINDMILL BELLA VISTA

   SIFNOS

SIFNOS: WINDMILL BELLA VISTASIFNOS: WINDMILL BELLA VISTASIFNOS: WINDMILL BELLA VISTASIFNOS: WINDMILL BELLA VISTASIFNOS: WINDMILL BELLA VISTA
Satelite Map
Bu şirkete ait görüntü bulunamadı

Haritaya bak
Satelite Map

Geleneksel Kafe - Bar

Geleneksel kafe - barda kaliteli Akdeniz mutfağının ve Sifnos'un en iyi lezzetlerinin tadını çıkarabilirsiniz. Sadece yakalanan balıklar ve yerel olarak üretilen et (kuzu, keçi ve domuz eti) evde yetiştirilen sebzeler ve Sifnos'tan geleneksel tatlılar dahil olmak üzere sadece en iyi yerel ürünleri kullanarak Mezeler, Salatalar, Ana Yemekler ve tatlı çeşitleri sunuyoruz.

Güzel Yunan şarapları

Yemeklerinize eşlik etmek için, bağlarımızdan üzümle sıkıştırılmış "Windmill Bella Vista" şarabı dahil olmak üzere geniş bir kırmızı ve beyaz şarap seçkisine sahibiz.

Veya Orta Yunanistan'dan mükemmel "Rakı" yı yerel "mezedes" (mezeler) eşliğinde deneyin.

Sağlıklı bir kahvaltı

Kahvaltı, Windmill Bella Vista'da konaklamanızın fiyatına dahildir ve büfede veya odanızın özel verandasında servis edilir.

Kahvaltı, taze çay veya kahve (espresso, cappuccino, Fransız filtre, Nescafe veya geleneksel Yunan kahvesi), ev yapımı Sifnanyalı peynir (Myzithra ve Manoura) dilimlenmiş, meyve suyu, yumurta, kızarmış sandviç, kek ve Şifte tatlıları içeren zengin bir kontinental.

Bütün gün atıştırmalıklar

Bütün gün aperitif barda mükemmel bir servisin tadını çıkarabilir, dondurmalar, çeşitli kahve, meyve suları, içecekler ve hafif yemekler servis edebilirsiniz.

Odadaki Adı ve/veya Unvanı:
WINDMILL BELLA VISTA, GEORGIOS IOANNI GEORGOULIS
İletişim Sorumlusu:
MARGARITA GEORGOULI
Adres:
Artemonas -
P.K.:
84003
Şehir:
SIFNOS
Telefon:
Cep Telefonu:
+306932647121
Fax:
+302284033518
URL:
SIFNOS: WINDMILL BELLA VISTA

Tür:

Restoran
meyhane

  • Bu restoran için yorum bulunmuyor.
    Ilk yorum yazanlar siz olun!

   

İle ilgili diğer işletmeleri görün WINDMILL BELLA VISTA

Lütfen bekleyiniz. Arama birkaç saniye sürecek.