MELTEMI

   NAXOS

NAXOS: MELTEMI NAXOS: MELTEMI NAXOS: MELTEMI
Satelite Map
Bu şirkete ait görüntü bulunamadı

Haritaya bak
Satelite Map

Sizi en iyi, en taze yerel malzemelerle hazırlanmış bir yerel mutfak geleneğine sahip bir restoran olan " Meltemi " ye davet ediyoruz. Meltemi'nin tutarlı kalitesi, adamızın gastronomik tarihindeki imrenilen bir üne sahiptir. 1970'lerde, adanın lezzetlerini keşfederek yolculuğumuza başladık. Naxos'un zengin yerel ürünlerini orijinal ve yenilikçi biçimde kullanmamız, kaliteli arzumuz ve iyi yemek için gerçek aşkımız bize ilham kaynağı olmuş ve bizi adanın en sevilen yemek işletmeleri arasında yer almasına neden olmuştur.

Restoranda "Kalogiros" (patlıcan, dana eti, Naxos gruyere ve beşamel sos), ızgarada dolaşılmış taze kalamar, taze kılıç balığı ve bol miktarda taze balık ve deniz ürünlerinin tadına varılabilir. Otantik Yunan mutfağının kapsamlı menüsü, geleneksel Yunan yemekleri (limon-kekik sosu, dana eti sosu, exochiko, mousaka vb.), Vejetaryen yemekleri (dolma domates, patlıcan ragou , Chikpeas fırında, briam vb.), Çeşitli yerel peynirler ve Naxos'un şarapları ve rakı.

* Lütfen dikkat: Bizde yetiştirilen ve yetiştirilen ham ürünlerin adamızın geleneksel tarzında kullanılması üzerinde yoğunlaşırız. Restoranda servis edilen tüm zeytinyağı, şarap ve rakı, Naxos'daki Sangri'deki kendi çiftliğimizden gelir. Mevsim meyveleri ve sebzeleri de kendi çiftliğimizden gelir.

Sizleri, yılın her günü ... sizi bekleyen görkemli şölen ... öğle ve akşam yemeğine davet ediyoruz.

Afiyet olsun

Odadaki Adı ve/veya Unvanı:
MELTEMI, NIKOLAOS GEORGIOU LAGOGIANNIS
İletişim Sorumlusu:
NIKOLAOS GEORGIOU LAGOGIANNIS
Adres:
AGIOS GEORGIOS
P.K.:
84300
Şehir:
NAXOS
Telefon:
Cep Telefonu:
6938191233
NAXOS: MELTEMI

Tür:

Restoran
meyhane

  • Bu restoran için yorum bulunmuyor.
    Ilk yorum yazanlar siz olun!

   

İle ilgili diğer işletmeleri görün MELTEMI

Lütfen bekleyiniz. Arama birkaç saniye sürecek.