Katılmak

AIKATERINI CHARALAMPOU REMOUNDOU

   ANDROS

ANDROS: AIKATERINI CHARALAMPOU REMOUNDOUANDROS: AIKATERINI CHARALAMPOU REMOUNDOUANDROS: AIKATERINI CHARALAMPOU REMOUNDOUANDROS: AIKATERINI CHARALAMPOU REMOUNDOUANDROS: AIKATERINI CHARALAMPOU REMOUNDOUANDROS: AIKATERINI CHARALAMPOU REMOUNDOUANDROS: AIKATERINI CHARALAMPOU REMOUNDOUANDROS: AIKATERINI CHARALAMPOU REMOUNDOUANDROS: AIKATERINI CHARALAMPOU REMOUNDOUANDROS: AIKATERINI CHARALAMPOU REMOUNDOUANDROS: AIKATERINI CHARALAMPOU REMOUNDOU
Satelite Map
Bu şirkete ait görüntü bulunamadı

Haritaya bak
Satelite Map

Medyadaki uzun ve başarılı bir kariyerin ardından memleketine geri dönen Katerina Remound, her şeyi tamamen farklı bir şey için geride bıraktı. Yemek her zaman doğasına çok yakındı ve sevdiği şey her şeyden çok yapıyordu. Bu yüzden büyükbabasının eski kafesini dağlık Pitrofos köyünde yeşilliklerle kaplı küçük bir verandaya sahip güzel bir atmosferik restorana dönüştürdü.

Mutfakta, o zamana kadar son derece geleneksel olan dört dörtlü, kendi için de bir dokunuş ve mercanköşk kokusu olan ve ölmek üzere olan tipik bir Andros spesiyalitesine kendi belirleyici dokunuşlarını eklemeye karar verdi. Ve o da peynir, sarımsak makarna, taze kekikli kuzu ve hatta ekmek ve unutulmaz baharatlar gibi kabaklar gibi diğer kurulmuş yemekleri ile aynı şeyi yaptı .

Leziz bir geleneksel yemeği tatma fırsatına sahip olmanın dışında, hiç şüphesiz harika bir akşam yaşamanız mümkün olmayacak. Ancak, restoranın küçük ve alanın sınırlı olduğunu unutmayın; Bu yüzden özellikle yaz aylarında ve yaz aylarında geceleyin.

Edith Piaf'ın melankolik, dumanlı sesi, sıcak yaz günlerinde Touroro'ya Andros adasındaki Pitrofos adlı küçük bir köyde Tou Josef'e girerken duymayı beklediğiniz son şey olabilir. Ama sonra yine aynı restoranın sahibi, Katerina Remoundou hakkında söylenebilir; O kesinlikle bir geleneksel Yunan ada şefi olmasını beklediğiniz şey değil.

Gregarious Katerina Remoundou, uzun zamandır kayıp bir teyzesi olan oturma odasına ya da ağaçlıklı avlusuna hoşgeldiniz. Size ne pişirildiğini gösterecek ve yerli halk ve ziyaretçilerle birlikte, ister tevazulu çocuk gibi gerçek Andriot yemekleri, ister zengin, kremalı tsinomizithra gibi taze yerel peynirler gibi sohbet edeceksiniz. Devam et.

Odadaki Adı ve/veya Unvanı:
AIKATERINI CHARALAMPOU REMOUNDOU, TOU JOSEF
İletişim Sorumlusu:
AIKATERINI REMOUNDOU
Adres:
PITROFOS
P.K.:
84500
Şehir:
ANDROS
Telefon:
Cep Telefonu:
+306944392672
Fax:
+302282023549
ANDROS: AIKATERINI CHARALAMPOU REMOUNDOU

Tür:

Restoran
meyhane

  • Bu restoran için yorum bulunmuyor.
    Ilk yorum yazanlar siz olun!

   

İle ilgili diğer işletmeleri görün AIKATERINI CHARALAMPOU REMOUNDOU

Lütfen bekleyiniz. Arama birkaç saniye sürecek.