Katılmak

RODO tr

Rodos tüm Akdeniz bölgesinde en ünlü turistik yerlerinden biridir. Zaman turizm beri bir üst çare birkaç bir ayrıcalık oldu. Ve sağ böylece. . Gerçek lüks tatil köyleri huzurlu ve romantik sığınma için: Rodos, bir tatilci arar hemen her şeyi bol bir yer Turistik hizmetleri ve her türlü aktivite ve en kaliteli olduğu için. Mükemmel plajları Miles; hem yüksek olanlar ve güzellik uzak köşe düzenledi. Yaşam ve güzellik başarılı bir doğa. Eşsiz mimari karakteri ve cazibesi Yerleşmeleri. Anıtlar ve eşsiz temyiz manzaraları. Festivaller, eğlence, ve sonsuz nigthlife. Rodos çok fazla.

Rodos Old Town ile Ortaçağ kale antika güzelliği ve aura için ünlü bir Dünya Miras Alanı vardır. Lindos geleneksel şehir Ege'nin en güzel yerleşim yerlerinden biridir. Onun doğal koyda onu muhteşem Akropolis ve banyo ile taçlandırılmış, Lindos bir yaşayabilirsiniz en güzel yerlerden biridir.

Adanın kırsal doğal güzellikleri bir cennettir. Kelebekler Vadisi ziyaretçiye nadir ve büyülü bir deneyim sunuyor. Ada canlı geleneksel yaşam ile eski eserlerin, ortaçağ manastırları ve pitoresk köyler ile bezenmiştir.

Rhodes harikasıdır. Iyi popüler bir tatil ötesinde bir şey.

Lütfen bekleyiniz. Arama birkaç saniye sürecek.